Mesaj gönder
Ev > Ürünler > Boru kesme makinası >
MH350 Alüminyum Demir İnce İçi Boş Boru Kesme Makinesi Paslanmaz Çelik Metal

MH350 Alüminyum Demir İnce İçi Boş Boru Kesme Makinesi Paslanmaz Çelik Metal

İnce İçi Boş Otomatik Tüp Kesici

MH350 Alüminyum Boru Kesme Makinesi

110mm Demir Boru Kesme Makinesi

Menşe yeri:

jiangsu Çin

Marka adı:

Hengyang

Sertifika:

ISO9001-2000

Model numarası:

MH350

Bize Ulaşın

Bir teklif isteği
Ürün Detayları
Otomasyon:
Otomatik
Boyut (U * G * Y)::
2360*660*1700
Anahtar satış noktaları::
Otomatik
Anma gücü::
3.3/4.0KW
Ana bileşenler::
Motor
Kesme Kalınlığı (mm)::
6
Ürün Açıklaması

 

Dikdörtgen Kare Yuvarlak Alüminyum Bakır Demir Paslanmaz Çelik Metal İnce İçi Boş Boru Kesme Makinesi

 

1. Çok eksenli kesişim kesimimiz, temel olarak kesişme hattının termal kesimi ve çeşitli boru sistemlerinin sonu için uygulanır.Uygun iş parçası malzemesi, geniş çaplı boru çapına sahip yumuşak çelik ve paslanmaz çeliktir: 60mm~1.4m.Kesme kafası, müşterinin ihtiyacına göre alev kafası veya plazma kafası olarak değiştirilebilir.Destekleyici silindir, iş parçasının sıçramasını önleyecek şekilde kendi kendine hizalanır.

2. Bu kesme makinesinin boru iletimi, ayna destekli silindir kombine tiptir, minimum çapraz açı 20°'dir, üç çeşit oluk işleme işlevi sağlar:

(1) Sabit açılı oluk: kullanıcının oluğu kesmek için girdiği açıya göre (Maksimum oluk açısı 60°)

(2) Değişen açı oluğu: oluk iki çapraz yüz açısına göre değişti

(3) Sabit nokta oluğu: kullanıcı birkaç özel nokta açısı ayarlayabilir (4 nokta veya 8 nokta), oluk açısı bu noktalar arasında sorunsuz bir şekilde değişecektir.

3. Sürekli kesme işlevi: Bu makine, birkaç çapraz hat sürekli kesim işlevine sahiptir, yalnızca bir kez makineye boru kesimi için veri girmesi gerekir, makine otomatik olarak birkaç çapraz hat için kesimi bitirebilir.İşlem sırasında herhangi bir kişinin kontrol etmesine gerek yoktur.

 

Teknik parametreler:

1, kesme motoru

2/4 kutuplu 2.4/3KW

2, Gerilim

380V 50HZ (Kontrol Hattı 110V 50HZ)

3, Soğutma pompası motoru

90W

4, Uygulanabilir Testere

Φ≤400 delik Φ32 pim deliği 2×Φ11×63

5, Barometrik basınç

10MPa

6, kelepçenin açılması

110 mm

 

 

Yapılandırma Giriş:

Elektronik kontrol parçaları: F.L ve solenoid valf, Air TAC Tayvan'dan ithal edilmektedir ;Valf: Tayvan ithal hidrolik Asada;

AC kontaktör: Güney Kore ithal Shilin;Durdur düğmesi ve başlat düğmesi: Tayvan Tiandi;Diğer elektrikli aksesuarlar: Chint.

 

Makine özellikleri:

1, Uygun fiyat, kullanımı kolay;

1, Hidrolik kontrol iş parçasını daha sıkı kavrar, Daha düzgün besleyin, yük işlemlerinin sürekliliğine yardımcı olun;

2, Düşük gürültü, toz kirliliği yok, kesim pürüzsüz, çapaksız;

3, çeşitli açılarda kesilebilir ve gönye olabilir, mükemmel arayüz

4, Küçük makineler, hammaddeler, küçük ayak izi olduğunda aynı pozisyonda gönye.

 

 

Makineye Genel Bakış:

MH-350 metal boru kesme makinesi, yabancı ileri teknolojinin tanıtımına dayalı, yenilikçi ve hidrolik otomatik testere makinesi geliştiriyor, Ürünlerinin performansı ileri seviyeye ulaşıyor, Çeşitli kesit şekilleri testere sıradan çelik, paslanmaz çelik, bakır, alüminyum olabilir ve diğer metal profiller, özellikle çeşitli boruların kesilmesi idealdir.Makine hidrolik kontrol kullanır, Yapay besleme, boşaltma olmadan testere yaparken, İş parçasının sıkılması, serbest bırakılması, beslenmesi, hidrolik kontrol ile otomatik olarak geri çekilmesi, İşleme doğruluğu, yüksek verimlilik, uzun süreli sürekli çalışma için uygundur.

 

Testere bıçağı hızı:

Genellikle yumuşak çelik metal seçilen hız;katı çubuklar, paslanmaz çelik ve diğer isteğe bağlı düşük.(Not: Malzemelerin ısıl işleminden sonra veya çelik sertliği HRC13 daha fazla,Kesmek için yüksek hızlı demir testeresi mevcut değildir, aksi takdirde bıçak ömrünü kısaltır.)

 

 

Kesme Miktarı:

 

Makine, sayaç sayısını bir (ana kontrol panelinde) kesmekle donatılmıştır, Giriş sayacını kesen programlanmış iş parçası sayısı, Gerçek kesme miktarı küçük bir ekran sayacında görüntülenecektir, Gerçek sayı önceden ayarlanmış ile tutarlı olduğunda sayı, makine otomatik olarak çalışmayı durduracak, gerçek sayacın sayısını keserek otomatik olarak sıfıra sıfırlanacak.

 

MH350 Alüminyum Demir İnce İçi Boş Boru Kesme Makinesi Paslanmaz Çelik Metal 0MH350 Alüminyum Demir İnce İçi Boş Boru Kesme Makinesi Paslanmaz Çelik Metal 1

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Soğuk Pilger Mill Tedarikçi. telif hakkı © 2014-2024 coldpilgermill.com . Her hakkı saklıdır.
ga('send', 'pageview');