Mesaj gönder
Ev > Ürünler > Soğuk Pilger Mill >
Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru Yapımı için LG10 Yüksek Hızlı Sürekli Soğuk Pilger Değirmeni

Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru Yapımı için LG10 Yüksek Hızlı Sürekli Soğuk Pilger Değirmeni

Menşe yeri:

Çin

Marka adı:

Hengli

Sertifika:

Iso2000

Model numarası:

LG10

Bize Ulaşın

Bir teklif isteği
Ürün Detayları
Makine tipi:
LG10 Yüksek Hızlı Tip
İçi boş tüp OD:
10 mm - 25 mm
İçi Boş Tüp WT:
0,9 mm - 4 mm
Bitmiş Tüp OD:
7 mm - 16 mm
Bitmiş Tüp WT:
0,7 mm - 2 mm
inme:
80-180 kez / dak
Ürün Açıklaması


 LG10H Soğuk Pilger Değirmeni Detayları:

Hayır. İsim LG10H  
1 Kabuk OD (mm) 10 ~ 25 mm
2 Kabuk WT (mm) 0.9--4 mm
3 Kabuk Uzunluğu (mm) 2500-5000 mm
4 Bitmiş boru OD (mm) 7 ~ 16 mm
5 Bitmiş tüp WT (mm) 0.7 ~ 2 mm
6 Bitmiş tüp Uzunluğu (m) 20 m
7 Değirmen Strok Frekansı süresi / dak 80 ~ 180 zaman / dakika
8 Haddehane otobüsü stroku (mm) 392 mm
9 Besleme Boyu (mm) 1 ~ 6 mm
10 dönüş açısı 52 °  
11 Rulo Çapı (mm) 151 mm
12 Güç (KW) 45 KW
13

Sürekli Haddeleme

Sahip olmak  

 
LG10H Soğuk Pilger DeğirmeniAvantajlar:
Düşük bakım maliyeti
Kolay kullanım (Bir kişi iki ekipmanı çalıştırabilir)
Son derece yüksek verim (% 60 ila% 150 arasında iyileştirildi)
Düşük bozulma oranı (servo yapısı)
Yüksek hassasiyetli ürünLG10H Soğuk Pilger Değirmeni Ekipman açıklaması
Bu değirmen esas olarak ana güç ünitesi, ana tahrik kutusu, eyerler, sehpa tabanı, kütük aynaları, araba # 1 ve # 2, değirmen yatağı # 1 ve # 2, besleme ve döndürme kutusu # 1 ve # 2, orta yatak, mandrel aynaları vb.
Ana güç ünitesinin gücü esas olarak motor aracılığıyla sağlanır.Ana tahrik ünitesi, gücü selelere iletmek için bir sürüş yapısı içerir.Eyerler, ürünün yuvarlanmasını sağlamak için ileri geri hareket ettirilir.Stand, eyerlerin çalışma platformudur.Kütük aynası kütüğü döndürmek için kullanılır.Taşıyıcı, kütüğü ileri sürmek için kullanılır ve değirmen yatağı, arabanın çalışma platformudur.Besleme ve döndürme kutusu, ekipmanın temel parçasıdır ve servo motor, kütüğün dönmesini ve beslenmesini kontrol etmek için kullanılır.Orta yatak, taşıyıcı # 2, değirmen yatağı # 2, besleme ve döndürme kutusu # 2 ve mandrel aynası # 2 içeren sürekli besleme ve haddeleme cihazı, sürekli besleme ve haddeleme sisteminin önemli bir parçasıdır.Mandrel aynası esas olarak mandreli döndürmek için kullanılır.

Ek özellikler

 

Teknik belgeler

 
Makineler üzerindeki tüm etiketler ve yerleşim çizimleri, elektrik şeması, kullanım kılavuzu İngilizce olacak ve makine nakledildikten sonra üretici tarafından sunulacaktır.

 

Şirket tanıtımı:

Zhangjiagang Hengli Machinery Co., Ltd, metalurji makineleri, gıda makineleri ve standart dışı makineler vb.Geliştirme ve üretme konusunda uzmanlaşmıştır. Çeşitli modeller, LG serisi ve LD serisi soğuk haddeleme boru fabrikası, düzleştirici ve soğuk seçiminde taleplerinizi karşılayabilir çizim makinesi vb.

 

  • Hengli, tedarik edilen tüm malların tamamen yeni, teknik olarak gelişmiş, yüksek kaliteli ve tasarım, malzeme ve üretim sürecinin hatasız olduğunu, müşterinin ihtiyaç duyduğu teknik performansa uyduğunu ve güvenli bir şekilde çalışabileceğini garanti eder.
  • Hengli, tedarik edilen malların teminat süresinin, mal kabul belgesinin imzalandığı tarihten itibaren 12 ay olduğunu garanti eder.
  • Hengli, tedarik edilen malların belirtilen kalite ve teknik performans gereksinimlerini doğrulamaması Hengli'nin sorumluluğundan kaynaklanıyorsa, temin edilen malların garanti süresi boyunca belirtilen kalite ve teknik performans gerekliliklerini karşıladığını garanti eder. talepte bulunma hakkına sahiptir.
  • Hengli, temin edilen teknik belgelerin doğru, eksiksiz ve açık olduğunu ve ürünlerin tasarımı, muayenesi, montajı, ayarlanması ve bakımı için gerekliliklere uygun olduğunu garanti eder.

 
 
 
 

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Soğuk Pilger Mill Tedarikçi. telif hakkı © 2014-2024 coldpilgermill.com . Her hakkı saklıdır.
ga('send', 'pageview');