Tel:
Çin Soğuk Pilger Mill Üretici
Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd

EN İYİ EKİPMANLAR, ÜST KALİTE.


 

Ana sayfa

Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd Fabrika turu

Ben sohbet şimdi
Sertifika
Çin Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Eğer ortakları seçtiğinizde, başarı olasılığını artırır. Biz Hengli Makine tercih nedeni budur.

—— Christian Garcia

Biz istikrarlı kalite ve mükemmel hizmet için Hengli Makina güveniyorum. Uzun vadeli işbirliği withHengli Makine devam edecektir.

—— Rajiv

1 2 3 4 5 6 7 8 9
Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6
Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6
Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd

 • Üretim hattı

  Zhangjiagang Hengli machinery Co, Ltd metalurji, gıda ve standart dışı makine üretimi için özel donanıma sahiptir. Üst düzey teknoloji ve gelişmiş üretim ekipmanları, Hengli'nin yüksek kaliteli ürünlerini her zaman lider konumda yapar.

  Jiangsu Hengyang Steel Pipe Co., Ltd, bir 50 zımba ve bir takviyeli zımba dahil, özel metalurji üretim ekipmanlarını işlemektedir; 100m'lik nodülize tavlama fırını; LG75, LG60, LG45, LG30 soğuk haddehaneler ve LB45, LB30, LB20 soğuk çekilmiş makineler ve daha birçok profesyonel ekipman.

  Üretim ekipmanlarının yanı sıra hala bazı denetim ekipmanlarımız var. Ürünleri kaliteli bir şekilde beslemek için tansiyon test cihazı, spektrograf, metalografik mikroskop, defektoskop vb gibi yüksek hassasiyetli profesyonel algılama ve test ekipmanlarına sahibiz.

 • OEM / ODM

  OEM / ODM profili

  OEM ve ODM hizmeti sağlayabiliriz. Hem makine hem de dikişsiz borular için özel ihtiyacınıza ve pazar talebinize göre ürün ve tasarım yapabiliriz. Mükemmel ürün ve hizmet ile, yurtiçi ve yurtdışı müşterileri ile uzun vadeli işbirliği kurduk.

 • Ar-Ge

  Jiangsu Hengli Makina Co., Ltd top haddeleme değirmen Çin yıllık deneyim, uygun fiyat ile en kaliteli ve de mükemmel hizmet ile üreticisidir. Biz R&D odaklanmak, Hengli insanlar sıkıca inanıyorum güçlü o araştırma, geliştirme ve yenilik olduğu için ivme bizim büyüme ve gelişme, çünkü auperior ürün kalitesini sürekli araştırma, geliştirme ve yenilikçilik, ürünün sadece geliyor.

  Bizim rekabet avantajı vurgulamak için Hengli insanların zaman ve enerji büyük miktarda eğitim R&D personel, machanical olup olmadığını, elektrik almak veya Hidrolik sistem, ürün kalitesini garanti, maliyetini azaltmak ve en uygun tasarım karşılamak için profesyonel R&D takım Hengli sahip.

  Jiangsu Hengyang çelik boru a.ş., LTD boru üreticisi birkaç yıl deneyime sahip, R&D, üretimi ve pazarlaması yeni ve potansiyel boru ve boru ürünleri dünya çapında farklı alana odaklanmak.

İletişim bilgileri
Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. Spark Xu

Tel: 13862229156

Faks: 86-512-56326816

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
Zhangjiagang Hengli Technology Co.,Ltd
Lingjiang yeşil Endüstri Parkı Zhangjiagang, Jiangsu, Çin
Tel:86--13862229156
Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite Soğuk Pilger Mill Tedarikçi. © 2014 - 2021 coldpilgermill.com. All Rights Reserved.
ga('send', 'pageview');