Hidrolik soğuk Drawbench paslanmaz çelik Dikişsiz boru Makinası 12m ile 11.9 m/dak
1
MOQ
büyük.img.alt
Özellikleri Fotoğraf Galerisi Ürün Açıklaması Fiyat talebi
Özellikleri
Temel bilgiler
Menşe yeri: Çin
Marka adı: hengli
Sertifika: ISO9001-2000
Model numarası: LW20
Vurgulamak:

tüp çizim makinesi

,

tezgah makine çizmek

Ödeme & teslimat koşulları
Ambalaj bilgileri: Tahta kutu; veya müşteriye göre
Teslim süresi: 30-50days
Ödeme koşulları: TT/LC
Yetenek temini: 20 setleri/ay
Teknik Özellikler
Ürün Açıklaması

 

 

11.9 milyon / Min ile Hidrolik Soğuk Drawbench Paslanmaz Çelik Dikişsiz Boru Makinası 12m

Hızlı Detay:

Tür: Soğuk drawnbench

Marka adı: Hengli

Model numarası: LW20

Girdi malzemesi: ortak karbon çelik, alaşımlı, demir dışı metal

Satış sonrası servis sağlanan: denizaşırı servisi

Menşe Yeri: Jiangsu, Çin (Anakara)

Böylece karbon boruların, Demirdışı metal borular alanında ve: kullanılır.

Açıklama:

Tüp çekme işlemi tanıtımı


Içi boş bir boru, bir kalıp boyunca çekildiğinde, genellikle bir mandrel veya fiş bu işlem boru çizim olarak adlandırılır, tüpün iç çapı desteklemek için kullanılır. tıpanın fonksiyonu duvar indirgenmeyi sağlamak için bu deliğin boyutunu kontrol etmektir. Bu iç boyutları ve yüzey önemli değildir edildiği takdirde, duvar kalınlığında bir azalma olmasını ya da gerekli değildir, ancak mandrel atlanabilir. Herhangi bir mandrel tüp batan olarak bilinen olmadan işlem bir boru çizmek için.
Mandrelden artan sürtünme geçiş başına sabit bir mandrel üzerine tüpler çizim olarak, maksimum pratik kesit alanı azalması yüzde 40 geçmez. Dikkatli bir şekilde kalıbın kalıp boğazda mandrel yüzer uyumlu ise, yüzde 45 alanında bir azalma elde edilmesi mümkündür, ve aynı azaltılması için çekme yükleri sabit bir fiş ile hazırlanması için daha düşüktür. Bu tarz fişi yüzen ile çizim denir. Bu tarzda, araç tasarım ve yağlama çok kritik olabilir olduğunu söz edilecektir. Tüp çizim sürtünme ile ilgili problemler, uzun mandrelle çizim minimize edilmektedir. mandrel borusunun tüm uzunluğu boyunca uzanır ve tüp ile kalıp kullanılarak çekilir sabit çubuk veya tel boyunca oluşur. Bu tasarımda, bölge azalma yüzde 50 olabilir. Bununla birlikte, çekme sonrası mandrel biraz boru çapını arttırır ve boyutsal toleransları rahatsız olan (sarma) yuvarlayarak tüpten gerekir. Yukarıda ele alındığı çekme işlemi Şekil l'de tasvir edilebilir. 1.

İncir. 1: Tüp çizim işlemleri. (A) batan; (B) Sabit fiş; Fişi yüzen (c); (D) borular, mandrel bir soğuk-çekme tezgahı hareket kalıbı tutan bir pafta kafası bulunmaktadır ki ortasında ağır çelik çerçeve veya tezgah oluşur. Tezgahın bir ucunda, bir mandrel çubuk çapa ayarlanabilir bir tutucu bulunmaktadır. Diğer ucunda bir şaft ağır sonsuz, kare-bağlanmış zincir üzerinden geçtiği bir dişli tekerlek taşıyan monte edilir. Bu zincir zincir dişli tekerleğe tezgah altına bir avara ve getiri etrafında geçer kalıp kafa dişli tekerleği, uzanan tezgah, üstüne bir çukur yatıyor. Dişli çark uygun redüksiyon dişlisi sayesinde değişken devirli motor ile tahrik edilir.
Üretim Operasyonu
soğuduktan sonra, sıcak haddelenmiş borular bir ucunda işaret edilir. Bu işaret, beraberlik deliği serbest kalıp girmek için indirgenmiş kısım izin vermek için yeteri kadar yaklaşık 150 mm (6 inç) bir mesafe için, dış çapı indirgeme oluşur Plyer çeneleri kavrayabildiği bu ucunu böylece Tüp. Birden fazla soğuk beraberlik geçiş tüp verilecek olursa eğer mümkünse, nokta, son kalıp boyutu biraz altında yapılır.
Çoğu durumda, bir soğuk-çekme geçişi yakın boyutları, iyi bir yüzey ve ürünlerin istenen mekanik özelliklere ulaşmak için yeterlidir. (2) Daha iyi yüzey kalitesi, (3) daha küçük çapları veya (4) daha uzun uzunluk, (1) ince duvarlar: Ek geçtiği sabitlemek için gerekli olabilir.
Birden fazla geçiş ile üretimi için, her bir soğuk çekme işlemi sonrası bunları tavlanması gerekmektedir. Ayrıca soğuk çekme önce makaron turşu ve yağlanmalıdır. Tüm tüpler, unannealed mekanik borular hariç, son soğuk çekme geçtikten sonra nihai tavlama veya ısı tedavi. Birçok tüpleri bitmiş tüp içinde uygun tahıl yapısını elde etmek için son geçişte önce özel bir normalizasyon tedavi; Bu tavlama, sürekli tünel veya gazla çalışan araç alt parti fırınlar gerçekleştirilir. Sürekli fırınlar ısıya dayanıklı tahrik araç alt yığın fırınları bir pilde düzenlenmiştir vb boru parçasının bağlı olarak önceden tespit edilmiş bir hızı, tavlama sıcaklığı, sıcaklıkta zamanda, fırın içinden tüpler taşımak için kullanılan rulo ile sağlanır Özel bir şarj vinç tarafından sunulmaktadır.
Bundan başka, soğuk çekme, tavlanmış borular gibi, doğrultma, kesme kontrol ve test olarak sonlandırma işlemine tabi tutulur.

Uygulamalar:

Özellikler:

NO.

Isim

Teknik Parametreler

Birim

1

Anma çizim kuvveti

200000

N

2

Maksimum iş çapı kabul

60

mm

3

Max. Çizim uzunluğu

12

m

4

Max. anne boru uzunluğu

10

m

5

Çizim hızı

11.9

M / dk

6

Ana motor modeli

Y310L-6

7

Ana motor gücü

75

kw

8

Ana motor hızı

980

rpm

9

Ana dişli kutusu modeli

ZS145

10

Ana dişli kutusu hız oranı

160

11

Boyut

35 * 2.2 * 1.5

m

Rekabet Avantajı:

Makine çekirdek çubuk cihazı çekiliyor Çizim, aşağıdaki avantajlara sahiptir makinenin nispeten mekanik genişleme genellikle:

(1) Stubbs yapılan çelik yüksek konsantriklik
Nedeniyle sistemin yapısı hidrolik tahrik düzgün çalışması için ve böylece ürünü doğruluğunu geliştirmek, mandrel ekseni ile tutarlı bir boru ekseni hattının çekme kuvveti sağlar ve kalıp ekseni dışında hiçbir salgı, konsantriklik ve yüksek doğruluk;

(2) Basit yapısı, kolay üretim
Parçaların soğuk çekilmiş boru makine kısmının bu tür işlemek için basit ve kolaydır. Başka raf öngerilmeli çerçeve yapısı çekerek makineleri gücü, sertlik ve taşıma kapasitesini artırmak için.

(3) Basit ekipman vakıf
Silindir temel olarak, kalıp tabanı ve punta yüzden gerginlik genel çerçevede kapalı çekerek bir bütün, iş yükü rolü gibi birbirine bağlı, sekiz tüpler ve dört destek çubuğu takımının oluşur, vakıf makine işi çekerek değmez yük, sadece bu nedenle tasarruf, cihazın ağırlığını taşımak
Ekipman vakıf maliyetlerinin çok.

(4) basamaksız
Hidrolik kartuş valfi manifoldu sistem çalışmaları, çizim hızı, pürüzsüz, esnek ve kullanışlı geniş bir yelpazede üzerinde ayarlanabilir.

Ana ekipman için referans resimler:

Sertifikasyon:

Önerilen Ürünler
Bizimle temasa geçin
Tel : 13862229156
Faks : 86-512-56326816
Kalan karakter(20/3000)
ga('send', 'pageview');